Regulamin wpłat darowizn przez stronę Fundacji In Blessed Art i System płatności PayU

 1. Właścicielem strony internetowej www.inblessedart.com.pl i formularza do wpłat jest Fundacja In Blessed Art  Dane fundacji: Fundacja In Blessed Art, KRS 0000651122, NIP 9910507870, REGON  36603460400000. Adres Fundacji: Ul. Szkolna 8a, 46-024 Dąbrówka Łubniańska (woj.Opolskie)
 2. Transakcję wpłaty darowizny ze strony fundacji obsługuje firma PayU, umożliwiająca szybkie płatności internetowe.
 3. Formularz wpłat ze strony przekierowuje do systemu płatności PayU.
 4. Samo wypełnienie formularza na stronie nie jest równoznaczne ze złożeniem darowizny.
 5. Formularz na stronie przekazuje na adres e-mail fundacji wpisane informacje (dane osobowe). Informacje te są objęte ochroną danych osobowych (zgodnie z ustawą:Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 USTAWA z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych) i nieudostępniane osobom trzecim.
 6. Fundacja może wykorzystać przekazane za pomocą formularza dane do wysłania informacji, podziękowania, oferty drogą elektroniczną lub pocztową. W każdej chwili można zrezygnować lub prosić o usunięcie danych przez przesłanie prośby na adres fundacji.
 7. Fundacja nie publikuje na stronie nazwisk ofiarodawców, chyba że na wyraźną prośbę ofiarodawcy.
 8. Fundacja zezwala na wgląd i publikuje informację o ilości zebranych darowizn.
 9. Formularz automatycznie przyporządkowuje nazwę i tytuł darowizny, nadając nazwę artykułu w jakim jest umieszczony formularz, w celu możliwości identyfikacji na jaki cel została przekazana darowizna.
 10. W razie braku możliwości identyfikacji na jaki cel jest złożona darowizna, zostanie ona przekazana na cele statutowe fundacji.
 11. Fundacja nie zwraca wpłaconych darowizn.
 12. Fundacja nie odpowiada za źle wykonane płatności, płatności, które nie doszły.
 13. Fundacja nie odpowiada za kradzież danych z formularzy PayU.
 14. Wszelkie błędy transakcji internetowych należy zgłaszać do Firmy PayU lub Fundacji drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając w korespondencji numer transakcji.
 15. Zgłaszane reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni.
 16. Każda transakcja ma swój indywidualny numer, który należy zachować w celu łatwiejszego zidentyfikowania płatności i rozwiązania ewentualnych problemów.
 17. Wszelkie pytania należy kierować do Fundacji, a informacje kontaktowe znajdziemy w zakładce kontakt.

NAGRODY za WSPARCIE

 1. Fundacja może dobrowolnie nagrodzić wsparcie swojej działalności przez przekazanie nagrody rzeczowej ogłaszanej na stronie.
 2. Nagroda za największe wsparcie Fundacji jest przyznawana raz na trzy miesiące i jest przyznawana osobom/instytucjom/firmom, których wsparcie przekroczy 2,500 zł i będzie największym wsparciem (darowizną na rzecz fundacji) w danych trzech miesiącach.
 3. Inne nagrody za wsparcie są przyznawane raz na trzy miesiące losowo.
 4. Nagroda jest obciążona podatkiem, który pokrywa nagradzający (Fundacja).

 

Regulamin Strony Internetowej In Blessed Art

 1. Właścicielem strony internetowej www.inblessedart.com.pl i formularza do wpłat jest Fundacja In Blessed Art
 2. Strona wykorzystuje pliki cookies i statystyki. Uzyskane informacje nie są przekazywane osobom trzecim. Informacje są wykorzystywane dla celów statystycznych.
 3. Jeśli nie wyrażasz zgody na pliki cookies – zmień ustawienia przeglądarki.
 4. Wszelkie treści zamieszczone na stronie fundacji są własnością Fundacji. Kopiowanie , przetwarzanie, zmienianie, publikowanie bez pozwolenia Fundacji jest zabronione.
 5. Fundacja nie ponosi odpowiedzialności za kradzież danych ze strony czy statystyk.
 6. Wszelkie błędy działania strony i uwagi należy zgłaszać Fundacji, a informacje kontaktowe znajdziemy w zakładce kontakt.

Regulamin Świadczenia Pomocy Podopiecznym „Fundacji In Blessed Art”

 1. Fundacja wspiera osoby i ich najbliższe rodziny będące w potrzebie materialnej. Najbardziej koncentruje się na udzielaniu pomocy osobom, które są artystami i tworzą w obrębie szeroko pojętej sztuki sakralnej oraz w zgodzie z Statutem Fundacji.
 2. Fundacja podpisuje umowę cywilną prawną z osobą będącą w potrzebie i udziela pomocy na podstawie podpisanej umowy.
 3. Umowę mogą podpisać z fundacją osoby pełnoletnie i pełnomocnicy tych osób po przedstawieniu odpowiednich dokumentów.
 4. Fundacja podpisuje umowę i udziela pomocy na podstawie decyzji Zarządu Fundacji.
 5. Zarząd Fundacji ma prawo do przeprowadzenia rozmowy i sprawdzenia faktycznego stanu zdrowia lub potrzeby finansowej na podstawie przedstawionych dokumentów.
 6. Fundacja może odmówić podpisania umowy bez podania przyczyny .
 7. Fundacja może wypowiedzieć umowę z miesięcznym terminem wypowiedzenia.
 8. Fundacja świadczy internetową zbiórkę pieniędzy na swojej stronie lub stronach do tego przeznaczonych, a za obsługę pobiera 5% wpływów oraz procent od transakcji internetowych świadczonych przez DotPay zgodnie z regulaminem firmy.
 9. Fundacja ma prawo kontrolować w jaki sposób świadczeniobiorca wykorzystuje otrzymane dary i pieniądze.
 10. Fundacja nie odpowiada za ataki hakerskie na strony www i straty związane z podobnym działaniem. Nie odpowiada za pomyłki banków i firm świadczących usługi płatności internetowych.
 11. Fundacja pozyskuje dane osobowe świadczeniobiorcy i wykorzystuje je w celu pozyskania środków pieniężnych przez zbiórki, sponsorów. Do danych osobowych stosuje się prawo ochrony danych.
 12. Wszelkie spory nie ujęte w regulaminie rozwiązuje najpierw Zarząd Fundacji, potem sąd miejsca Fundacji i Prawo Cywilne. 
Odsłony: 1216