warsztatymuzykaMuzyka i śpiew potrafią dać człowiekowi chwilę wytchnienia, złagodzić, wprowadzić w ciszę, dobry nastrój. Nauka wokalu w chórze uczy odczytywania swoich emocji, kształtuje. Czego można chcieć więcej? Połączyć relację z Bogiem przez modlitwę i kształtowanie siebie - to już NIEBO!

Zapraszamy do wspólnych warsztatów muzyki i śpiewu liturgicznego. Każde takie warsztaty to niezwykłe wydarzenie, pozostawiające w pamięci wieczny ślad dobrych doświadczeń. O ciekawych warsztatach dowiesz się w dziale "aktualności", a najszybciej dotrze do Ciebie taka informacja, kiedy zapiszesz się na fundacyjny newsletter (możesz to zrobić na dole strony). 

Zapraszamy!

„Kto ratuje jedno życie, jakby cały świat uratował”

(Abraham Cohen – Talmud)

Aż przeszyły mnie ciarki, kiedy padły te słowa we wprowadzeniu do modlitwy dźwiękami „Jutrzni za Nienarodzonych”, autorstwa Pawła Bębenka. Jaką wagę ma jedno życie? I jaka jest waga udzielania pomocy, by mogło trwać?

Czytaj więcej: Jutrznia za Nienarodzonych we Wrocławiu

Międzynarodowe Warsztaty Muzyczne

„W tym samym Miłosierdziu”

Ekumeniczny Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebnic NMP

Prałkowce 231, Przemyśl

 Warsztaty zakończą się wspólnym śpiewem - modlitwą i otwarciem wystawy ikon "Modlitwa za migrantów" 26 października 2016 roku o godz. 19.00!

ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej: Warsztaty Muzyczne w Przemyślu

Pomóż nam się rozwijać! Darowizna przez system PayU.


Formularz kontaktowy